Холодно ночью?
Холодно днем?
Нефть замерзает?
Газ на исходе?
Уголь воруют?

WWW.OBOGREEM.COM.UA

Строишь Дом, Квартиру, Офис
и не знаешь чем топить?
Или лед мешает в стужу,
и решаешь как прожить?
Иль замерз трубопровод? Вот!

Тел.: +38 (044) 227-40-48; +38 (095) 30-14-911

Есть отличное решенье, не решение избавленье, отогрет и согреет, уберет ненужный лед. Не терпи, не жди, а Действуй!

Портфолио - С 2004 Года Реализовано более сотни различных проектов

 

Главная
Обратно

Відповіді на ?

 

Заказать и Купить теплонакопитель

 

Теплонакопитель Elnur Тепловой накопитель

 

Вся правда про накопители тепла

 

ЦЕНА НА КАБЕЛЬ

 

Ответы на часто задаваемые вопросы по теплым полам

 

Заказать электроотопление теплоаккумуляция 

 

Аренда строительной техники. Землеройные работы, земляные работы

 

Кабельні системи. Питання та відповіді

1.       Чи безпечні системи "тепла підлога"?

Система опалення "тепла підлога" на основі нагрівальних кабелів безпечна. Всі компоненти сертифіковані відповідно до Держстандарту України, є висновки МОЗ України. Такі системи  використовуються в скандинавських країнах понад 30 років, а ці країни вiдомi своїми жорсткими вимогами до безпеки.

2.       Чи можливо встановити систему «Тепла підлога» самостійно без участі фахівців?

Можна. Але монтаж системи впливає на її працездатність. Тому радимо доручати роботу професіоналам.

3.       У які приміщення можна встановлювати електричну систему обігріву підлоги?
Житлові кімнати, вітальні, їдальні, ванні кімнати, душові, басейни, підсобні приміщення, зимові сади, гаражі, тераси, мансарди.

4.       Скільки коштує метр квадратний "теплої підлоги" ?

Точну вартість квадратного метра системи пiдiгрiву підлоги назвати важко, ціна істотно залежать від площі, на яку  вона встановлюватиметься, типу терморегулятора та Ваших вимог до роботи системи. Для визначення орієнтовної вартості треба визначити потужність, шляхом множення середньої величини потужності на кв.м. приблизно 150 Вт на площу приміщення. Отримана потужність в ватах вкаже на потужність кабелю, необхідного для встановлення.

5.       Наскільки ефективна кабельна система?
Якщо у квартирі встановлена потужність теплої підлоги буде дорівнює 150-180 Вт на 1 кв. м
.
загальної площі приміщення, то додаткові обігрівачі не знадобиться, якщо труби центрального опалення будуть погано гріти.

6.       Що входить в комплект системи "тепла підлога"?

Комплект системи "тепла підлога" складається з одножильного або двожильного нагрівального кабелю або мата, терморегулятора, гофротрубки для термодатчика, підлоги та монтажної стрічки для закріплення кабелю на поверхні стяжки.

7.       Які переваги електричної системи обігріву перед водяним?

8.       Електронні термостати, встановлені в кімнатах, керують нагріванням кабелю відповідно до заданої температури підлоги й повітря, автоматично підтримуючи її з високою точністю, програмувальні термостати можуть підтримувати заданий Вами температурний режим відповідно до програми на тиждень;вартість кабельної системи значно нижче, встановлення вимагає менших витрат праці й часу;

·         немає необхідності в обслуговуванні системи протягом усього строку експлуатації, наприклад, для опалення з використанням радіаторів і труб у підлозі для котеджів необхідно буде використати антифризну рідину, а не воду, бо взимку може відбутися замерзання системи (при тривалій відсутності хазяїв) і підлога буде ушкоджений при розширенні води;

·         необхідність проведення під підлогою у всій квартирі підводку гарячої води сполучена з додатковими витратами при будівництві й зменшенні висоти приміщення у випадку знаходження приміщення  за далеко від стояка з гарячою водою витрати на прокладку комунікацій і додаткових насосів (нагнітачів тиску) буде вище.

9.       Який розчин необхідний для заливання підлоги?

Для заливання цементно-пiсчаної стяжки при монтажу "теплих підлог" в побутових приміщеннях придатними є практично довiльнi сумiшi для заливу але краще використовувати рекомендовані виробником.

10.   На скільки підніметься рівень підлоги?

В залежності від обраного типу нагрівального елемента, мат або кабель. Так, при використанні кабелів рівень підлоги підніметься в середньому на 2-6 см, а при використанні нагрівального мата конструкція може досягти всього 1 см.

11.   Чи можна використовувати кабель або мат у вологих приміщеннях?

Так. Такі системи широко використовуються в ванних, душових, басейнах. Оболонка кабелю та кінцеві муфти водонепроникні, також в кабелі є екран (контур заземлення).

12.   Чи можна змонтувати систему власноруч?

Можна, але суворо дотримуючись інструкції з монтажу, яка додається до кожного комплекту.

13.   Чи можна підключати систему "тепла підлога" без терморегулятора?

Практично - так. Але в цьому випадку Вам доведеться взяти на себе функції терморегулятора й вручну включати й відключати систему «тепла підлога» по досягненні найбільш комфортної для Вас температури. Ми радимо монтувати системи "тепла підлога" з використанням терморегуляторів, оскільки відмова від регулятора тягне за собою надмірне споживання електроенергії.

14.   Чи можна використати один терморегулятор для керування двома й більше системами обігріву «Тепла підлога» у різних приміщеннях?
Не рекомендується, тому що втрата тепла в різних приміщеннях різна, а температурний датчик терморегулятора може перебувати тільки в одному із приміщень. Дурість коштуватиме дорожче.

15.   З якими видами покриттів, може використатися система «Тепла підлога»?

Можливе використання системи обігріву під лінолеумовими, ламінатом, ковроліном, керамічними покриттями за умови, що товщина покриття не більше 10 мм. Необхідно знати технічні характеристики покриттів, припустимі температури й відносну вологість у приміщенні, прийнятні для даних покриттів.

16.   Як працює система "тепла підлога"?

Принцип роботи системи «Тепла підлога» заснований на підтримці терморегулятором заданої температури в приміщенні. Джерелом тепла в системі є покладений в підлогу нагрівальний кабель, що перетворює підлогу в робочу панель, рівномірно розподіляючи тепло. Терморегулятор відслідковує температуру підлоги, при досягненні попередньо заданої користувачем температури, відключає кабель від живлення. Тобто система працює в продовж періоду необхідного для нагріву підлоги до заданої температури, потім автоматично відключається, а далі цикл повторюється.

17.   Чому тепло йде від підлоги краще, ніж від радіатора?
У приміщенні з кабельною системою опалення досягається рівномірний розподіл тепла, чим забезпечується найбільший комфорт в приміщенні, відсутні протяги які постійно піднімаючий пил, а це поліпшує гігієнічні характеристики приміщення; відсутні витрати на технічне обслуговування системи опалення - принцип «увімкнув-забув», повна автоматизація, регулювання температури в кожному приміщенні в будь-який час доби; надійність, великий термін служби.

18.   Як швидко прогрівається підлога?

В залежності від конструкції, типу, початкової температури та товщини підлоги вихід на режим складає від кількох хвилин до кількох діб. Тому радимо примусово не вимикати систему протягом часу її використання.

19.   Яка температура може бути на поверхні підлоги або усередині приміщення?
Комфортною температурою на поверхні підлоги є температура, що перевищує кімнатну температуру повітря на 2-3 градуса.

20.   Скільки буде споживати система "тепла підлога"?

Навести точні дані неможливо, оскільки експлуатаційні витрати електроенергії залежать від багатьох факторів оточуючого середовища та від вимог замовника до температури підлоги, але середньо статистично відомо, що "тепла підлога" в побутовому житловому приміщенні працює приблизно біля 8 год. на добу.

21.   Чи може встановлена система працювати в якості основної системи опалення?

Так, може. Обігрів (приміщення), підтримка заданої температури, створення комфортних умов є основним завданням системи.

22.   Яке терміни гарантійних зобов’язань?

Термін гарантії на кабельні системи "тепла підлога" складають 10 - 15 років, а на терморегулятори - 1-2 роки.

23.   Термін служби системи обігріву підлоги?
Термін служби кабельної системи обігріву підлоги  приблизно дорівнює терміну служби будинку до капітального ремонту. Орієнтовно 50 років.

24.   Які ще кабельні системи існують , де їх застосовують?

·         системи «даху без бурульок»

·         системи «антизледеніння сходів і сходів»;

·         системи «запобігання замерзання трубопроводів».

 

Кабельні антикриговi системи

 

1.       Скільки коштує метр погонний обiгрiву водостоку або ринви?

Фіксованої ціни надати неможливо. Все залежатиме від конструкції даху, планування покрiвлi, теплотехнічних характеристик покрiвлi даху. Приблизно ціна може сягати 400 доларів або євро або бути значно меншою.

2.       Як розрахувати вартість системи обiгрiву для мого даху?

Зверніться до нас з готовими кресленнями покрiвлi даху або планом горища.

3.       Скільки коштує пiдiгрiв сходів (в"їзду в гараж, пiдiгрiв відкритої площі)?

Точної вартості квадратного метра системи пiдiгрiву відкритої площ назвати неможливо. Ціна істотно залежатиме від величини площі, на яку встановлюватиметься система, та Ваших вимог до роботи системи.

Орієнтовна вартість коливається в межах 20-40 євро за квадратний метр.

4.       Чи безпечно прокладати нагрівальний кабель відкрито по даху?

З точки зору електробезпеки всі системи такого роду абсолютно безпечні, оскільки захищені диференційними реле від витікання струму.

 
Нагревательный кабель Эксон, Эксон-Элит, Heating cable of Ekson, Ekson-elite, Теплый пол, снеготаяние, антиобледенение, обогрев трубопроводов, кабельные нагревательные секции 
   

СИСТЕМА Снеготаяния АНТИОБЛЕДЕНЕНИЯ Кровли, Лотков, Труб, Ендов, водометов

СИСТЕМА АНТИОБЛЕДЕНЕНИЯ КРОВЕЛЬ СНЕГОТАЯНИЯ Нагревательный кабель Эксон, Эксон-Элит, Heating cable of Ekson, Ekson-elite

ТЕПЛЫЙ  ПОЛ в ванных комнатах, коридорах, гостиных, кухнях

«ТЕПЛЫЙ ПОЛ» в ванных комнатах, коридорах, гостиных, кухняхНагревательный кабель Эксон, Эксон-Элит, Heating cable of Ekson, Ekson-elite

ТЕПЛЫЙ  ПОЛ с аккумуляцией тепла в бетонной стяжке пола

«ТЕПЛЫЙ ПОЛ» с аккумуляцией тепла Нагревательный кабель Эксон, Эксон-Элит, Heating cable of Ekson, Ekson-elite

ТЕПЛЫЙ  ПОЛ Прямой  или дополнительный обогрев различных помещений

«ТЕПЛЫЙ ПОЛ» Прямой или дополнительный обогрев Нагревательный кабель Эксон, Эксон-Элит, Heating cable of Ekson, Ekson-elite

Система предотвращает промерзания грунта под морозильными камерами

Системы предотвращения промерзания грунта под морозильными камерами Нагревательный кабель Эксон, Эксон-Элит, Heating cable of Ekson, Ekson-elite

СИСТЕМЫ ОБОГРЕВА ТЕПЛИЦ, ЗИМНИХ САДОВ, ОРАНЖЕРЕЙ

СИСТЕМЫ ОБОГРЕВА ТЕПЛИЦ, ЗИМНИХ САДОВ, ОРАНЖЕРЕЙ Нагревательный кабель Эксон, Эксон-Элит, Heating cable of Ekson, Ekson-elite

СИСТЕМА СНЕГОТАЯНИЯ ступени Погрузочные  платформы

СИСТЕМА  СНЕГОТАЯНИЯ Нагревательный кабель Эксон, Эксон-Элит, Heating cable of Ekson, Ekson-elite Наружные ступени, Погрузочные платформы, Мосты

СИСТЕМА СНЕГОТАЯНИЯ Подъезды к гаражам, парковкам паркингам

СИСТЕМА СНЕГОТАЯНИЯ Подъездные пути к гаражам Нагревательный кабель Эксон, Эксон-Элит, Heating cable of Ekson, Ekson-elite

СИСТЕМА СНЕГОТАЯНИЯ Тротуары, Мосты переходы дороги
Стадионы и газоны

СИСТЕМА СНЕГОТАЯНИЯ Тротуары Нагревательный кабель Эксон, Эксон-Элит, Heating cable of Ekson, Ekson-elite

СИСТЕМА СНЕГОТАЯНИЯ газона футбольного поля, стадиона

СИСТЕМА СНЕГОТАЯНИЯ Стадионы и газоны Футбольные поля Нагревательный кабель Эксон, Эксон-Элит, Heating cable of Ekson, Ekson-elite

СИСТЕМА ОБОГРЕВА ТРУБОПРОВОДОВ, Цистерн, Баков

СИСТЕМА ОБОГРЕВА ТРУБОПРОВОДОВ, Цистерн, Баков Нагревательный кабель Эксон, Эксон-Элит, Heating cable of Ekson, Ekson-elite предназначена главным образом для поддержания постоянной, наперед заданной температуры на поверхности трубы.
  Все выше приведенные материалы взяты из общедоступных источников. Если вы обнаружили опечатки или неточности, пожалуйста, уведомьте администрацию.
Отправить сообщение для: obogreem@obogreem.com.ua с вопросами и замечаниями об этом веб-узле.
© 2006 [*] [*] Создан 01.06.06 Дата изменения: 11.12.2017